PONUKA DLHODOBEJ SPOLUPRÁCE PRE PROFESIONÁLNYCH A KVALIFIKOVANÝCH LEKTOROV
        CUDZÍCH JAZYKOV

Informácie o pracovnom mieste :
Trenčiansky kraj, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste :
Hľadáme kvalifikovaných lektorov s profesionálnymi skúsenosťami vo výuke cudzích jazykov s niekoľkoročnou praxou
so zameraním na manažment nie len doma, ale i v zahraničí. Staňte sa súčasťou našej filozofie a vyučujte cudzie jazyky
v atraktívnom prostredí našej spoločnosti v centre mesta Trenčín, prípadne vo firme klienta. Jedná sa hlavne o kurzy
konverzačné, intenzívne a firemné - manažérske s konkrétnym profesným zameraním. Našim spolupracovníkom ponúkame
nadštandardné platové ohodnotenie, neustále vzdelávanie, spoločné metodické vedenie, jazykové
napredovanie a tímové aktivity spoločnosti. Silná motivácia a kvalitná ponuka výučby uchádzača sú nevyhnutné!

Ponúkaný plat :
platové podmienky budú dohodnuté na osobnom stretnutí

Iné výhody :
metodické školenia a metodické poradenstvo, moderné učebné materiály a pomôcky, práca v kolektíve profesionálnych lektorov
s chuťou vyučovať

Druh pracovného pomeru :
hlavný pracovný pomer, pracovný pomer na menej ako 40 hodín týždenne, živnosť

Informácie pre uchádzača :
uchádzač zašle na adresu spoločnosti (poštou alebo e-mailom) svoj profesionálny životopis spolu so žiadosťou o zamestnanie,
kde jasne vyjadrí svoj záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca :
požadované vzdelanie

Zameranie, odbor :
ukončené štúdium cudzieho jazyka plus pedagogické vzdelanie

Dosiahnuté vzdelanie :
  • postgraduálne

  • vysokoškolské I. stupňa

  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti :
  • Anglický jazyk - expert, tlmočenie alebo

  • Nemecký jazyk - expert, tlmočenie alebo

  • Ruský jazyk - expert, tlmočenie alebo

  • Španielsky jazyk- expert, tlmočenie alebo

  • Francúzsky jazyk- expert, tlmočenie alebo

Hľadáme profesionálnych, kvalifikovaných lektorov pre dlhodobú spoluprácu s nami !

Úvod | Profil spoločnosti | Firemná výuka | Kurzy | Doučovanie | Štúdium v zahraničí | Fotogaléria | Kariéra | Kontakt

empiria@empiriajazyky.eu